Card image

Уголёк

Увага! На даний час Фонд не має змоги прийняти кошти на розрахунковий рахунок. Притулок знаходиться у досить скрутному становищі – місцева влада залишила питання виделення землі притулку без рішення, не дивлячись на те, що земля, яку просив притулок, зараз просто… незаконне сміттєзвалище. Яке волонтери та співробітники пропонували розчистити та відновити там притулок замість спаленого на території села(аби уникнути пожеж фонд намагається перенести притулок). Тож, поки тривають перемовини, притулок Уголек попросив по допомогу БФ «Happy paw» в процесі придбання кормів для коней на гроші, що було перераховано у вигляді «котиків» для притулку. На сьогодні (01.07.2018р) юзери перерахували 2611 грн для Уголька. Звіт за переданий корм протягом липня з'явиться тут та у розсилках шановним котоюзерам.

Для прямої допомоги притулку просимо звертатися до керівництва Фонду та слідкувати за їх сторінкою у  мережі фейсбук

 

Назва проекту: благодійний фонд "Угольок"

Терміновий збір коштів! Відновлення притулку після страшної пожежі 8 січня 2018 року в притулку Вуглик (Уголек) сталася страшна пожежа. Замість того, щоб намагатися хоч якимось чином рятувати майно Олександра з чоловіком побігли виводити усіх тварин. Займання відбулося на другому поверху, в карантинній кімнаті для хворих тварин. Допоможемо відновити притулок! Адже, за час роботи громадська організація "Лапка допомоги" врятувала безліч тварин, яких люди хотіли викинути на вулиці, вбити, выдправити на бойню, рятував поранених та беззахисних, і навіть відкрили ще 2 притулки - в Миколаєві та неподалік міста Дніпро. На момент жахливої пожежі у притулку “Угольок” мешкає більше 50 корів, 4 коня, 2 поні, 8 кіз, більше 40 собак та 20 котів. Ці цифри весь час змінюються, оскільки щодня до притулку надходять термінові заклики про допомогу.

Проект засновано: в 2012 році, після того, як врятували першого коня від смерті на скотобойні.

Місія: За 6 років свого існування притулок врятував більше сотні тварин - коней, собак, котів, корів, свиней... Його двері завжди відчинені, особливо для дітей. Вони завжди за викликом приходять на допомогу тваринам. Зараз ваша допомога буде неоціненною!